KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 9937157
nr 993 7157
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färgkrita, Oscar Reutersvärd (1915-2002), landskap, signerad, 27x35
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 november 2015
kl 20:52:13
9/11 18:52:12
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd